Aerones Metālapstrādes nodaļa

Datorizētās ciparu vadības (CNC) metālapstrādes darbgaldu operators/-e

 Darba pienākumi:
-Lasīt rasējumus un veikt darba vietas sagatavošanu uzdotajam darbam;
-Izvēlēties un iestatīt uzdevuma izpildei nepieciešamos griezējinstrumentus, aprīkojumu un palīgmateriālus gan patstāvīgi, gan pēc sagatavotām instrukcijām;
-Veikt darbam nepieciešamo izejmateriāla sagatavju sagarināšanu;
-Veikt savlaicīgu detaļu izgatavošanu un pēcapstrādi pēc rasējumiem;
-Veikt gatavās produkcijas kvalitātes kontroli, dimensiju kontroli;
-Uzturēt tīru un kārtīgu darba vietu, tai skaitā griezējinstrumentu un mērinstrumentu skapjus, atvilktnes un plauktus savā darba zonā;
-Elektroniski veikt darba laika, gatavās produkcijas un brāķu uzskaiti ERP Monitor sistēmā;
-Savlaicīgi ziņot tiešajam vadītājam par trūkstošiem instrumentiem, materiālu vai citām neparedzētām lietām, kas kavē darbu izpildi;
-Pēc nepieciešamības veikt citus ar metālapstrādi vai darba vides uzlabošanu saistītus darbus pēc tiešā vadītāja rīkojumiem;
-Ievērot vides aizsardzības prasības, elektrodrošības, darba drošības un ugunsdrošības noteikumus.

Prasības:
-Pieredze darbā ar CNC darbagaldiem operatora vai iestatītāja amatā;
-Pieredze darbā ar ražošanas iekārtām;
-Latviešu (vidējā līmeņa 1.pakāpe), labas angļu valodas zināšanas;
-Pieredze mērinstrumentu lietošanā;
-Spēja lasīt rasējumus un tehnisko dokumentāciju;
-Precizitāte un augsta atbildības sajūta, pozitīva attieksme pret darbu;
-Gatavība rast problēmu risinājumus un spēja uzņemties atbildību par darba rezultātu;
-Komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja strādāt komandā.

Mēs Tev piedāvājam:
- Darba vietu mūsdienīgā birojā Katlakalna ielā 11E, Rīgā;
- Strādāt dinamiskā darba vidē nozares profesionāļu komandā;
- Piedalīties pasaules līmeņa robotu tehnoloģiju radīšanā;
- Labumu grozu virtuvē - tēja, kafija, augļi;
- Komandas sadarbības un izklaides pasākumus;
- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
- Ikgadēju apmācību budžetu, attīstības un izaugsmes iespējas;
- Papildus brīvdienas un finansiālus pabalstus, kā arī citus motivējošus labumus.

Pateicamies visiem pretendentiem, bet informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks virzīti uz nākamo atlases kārtu.

Dalīties:

Pilsēta / Novads:

  • Rīgas

Darba veids:

Pastāvīgs darbs

Darba slodze:

Pilna laika

Darba maiņas:

Diena

Alga:

1800 EUR

Darba tipa veids:

Darbs klātienē

Pieteikšanās termiņš:

03.10.2024

Darba uzsākšana:

Pēc vienošanās

Darba vieta:

Katlakalna iela 11, Rīga

Mājas lapa:

Biroja adrese:

Katlakalna iela 11 LV-1073 Rīga